Tuvojas novembris, kad dziedošo un muzicējošo ģimeņu „Spiets" tradicionāli aicinās savus klausītājus uz Madonas kultūras namu.
Koncerts „Lai sasaucamies, lai dziedam…" pilsētas kultūras namā izskanēs 8. novembrī pulksten 18.
– Laiks dziesmās sasildīt savas sirdis, ar gaišu skatienu un siltu vārdu samīļot citam citu, dvēselēs kļūstot baltākiem, – saka Madonas un citu Vidzemes novadu dziedošo un muzicējošo ģimeņu „Spieta" vadītāja, koncerta režisore Anita Kļaviņa.
Šogad Madonas kultūras namā skatītājus priecēs LNT „Ģimeņu dziedāšanas svētku" trešās sezonas laureāti Tihovsku ģimene no Ludzas, pagājušā gada konkursa finālisti Aizgaļi no Cēsīm, Madonas novada lepnums – Vītolu ģimene no Liezēres, kurai pievienosies rīdzinieki – Beitiku ģimenes pārstāvji.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.10.2014.
Sagatavoja INESE ELSIŅA