Gulbenē aizvadīts Vidzemes novada skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss.
Ar panākumiem no Gulbenes kultūras centra atgriezušies vairāki Madonas novada jaunieši: Kristīne Indāne no Praulienas pamatskolas (pedagoģe Vija Miška) konkursā ieguva I pakāpes diplomu. Madonas bērnu un jauniešu centra pārstāvis Kristaps Eduards Kļaviņš (pedagoģe Anita Kļaviņa) konkursā ieguva I pakāpi. Madonas Valsts ģimnāzijas audzēknim Krišjānim Kallingam (pedagoģe Solvita Seržāne) tika piešķirta II pakāpe. Žūrija II pakāpes diplomu piešķīra arī Madonas pilsētas 2. vidusskolas audzēknei Amandai Zālei (pedagoģe Alla Sniedze).