Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra diploms Madonas pilsētas kultūras nama senioru jauktajam korim "Mantojums" (diriģente Ināra Stepāne) par iegūto I pakāpi Madonas koru apriņķa skatē 2012. gada 15. aprīlī ir novērtējums šīs sezonas darbam.
Žūrijas komisijas vērtējums – kā ceļamaize un stimuls turpmākajam: "Koris ar labvēlīgu un pozitīvu auru. Dzied ar prieku." (Inta Pīrāga)
"… labs vokāls spēks. Jūtams ieguldītais darbs." (Ivars Cinkuss)
"Brīnišķīgs koris, brīnišķīgi cilvēki! Paldies!" (Uģis Prauliņš)
Jā, pateicība – par pacietību –
vistuvākajiem pašdarbnieku atbalstītājiem – ģimenēm mēģinājumu laikos, papildslodzes brīžos, kolektīva koncertos un izbraukumos. Skaitļu valodā runājot, mūsu korim tuvojas 55 dziedoši gadi. Tā mēs nākam un ejam sezonas laikā katru otrdienu: gadu gadiem madonieši un korim uzticīgi dziedātāji arī no Ļaudonas, Saikavas, Praulienas, pat no Lubānas… Tad, balsis iesildot, arī dvēselē jūtas kā dziednīcā. Un, mēģinājumam izskanot, jūtama dziesmas atbalss.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.06.2012.
Kora "Mantojums" vārdā –
MAIJA un ĒRIKA