Pagājušajā ceturtdienā no Lietuvas pilsētas Pluņģes ar izciliem panākumiem atgriezās Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas saksofonu kvartets – Zane Gerenberga (soprāna un alta saksofons), Lauris Vugulis (altsaksofons), Kalvis Kristers Krīgers (tenorsaksofons), Arvis Kļaviņš (baritonsaksofons) – un viņu skolotājs Andrejs Cepītis.
Kā informē skolotājs Andrejs Cepītis, Pluņģē notika plašs starptautiskais jauniešu pūšaminstrumentu ansambļu konkurss ar mūziķiem no Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas, Polijas un Ukrainas. Madonas mūzikas skolas saksofonu kvartets ieguva žūrijas, kā arī klausītāju nedalītas simpātijas un „Grand Prix" balvu kā absolūti konkursa uzvarētāji.
– Liels prieks, ka Madonā mācās un aug lieliski jaunie mūziķi, apveltīti ar talantu, darbspējām un gribasspēku lielu mērķu sasniegšanai. Liels paldies par atbalstu mūziķu vecākiem, Madonas novada domei un personīgi Guntim Ķeverim, – vēsta Andrejs Cepītis. – Pēc šī lieliskā panākuma Madonas pūšaminstrumentu mūziķiem ieceres nebeidzas, jo šodien (29. martā) Viļņā notiks liels starptautisks pūšaminstrumentu izpildītāju konkurss, kurā piedalīsies mūzikas skolas audzēknes – flautiste Paula Silava un soprānsaksofoniste Zane Gerenberga, bet svētdien Siguldā notiks X starptautiskais pūtēju orķestru konkurss „Baltic Open", kur augstākās grūtības pakāpes grupā sava varēšana jāpierāda Madonas pūtēju orķestrim.
Foto no pasākuma
29.03.2019.