Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

„Muzicējam kopā ar orķestri”

Redakcija

Autors • 07.05.2014.

Burtu lielums

17. maijā pulksten 16.30 Madonas kultūras namā iecerēts koncerts „Muzicējam kopā ar orķestri".

Kā uzsver Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas direktors Mārtiņš Bergs, šo koncertu var uzskatīt par Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas jaunizveidotās tradīcijas noslēguma pasākumu. Šajā mācību gadā tika izveidots skolas iekšējais konkurss „Muzicējam kopā ar orķestri".
Konkursa pirmajā kārtā, kas reizē bija pirmā pusgada noslēguma eksāmeni, tika izvirzīti labākie priekšnesumi otrajai konkursa kārtai, kur bērni sacentās par iespēju uzstāties noslēguma koncertā. Solisti līdz ar to būs Keita Klinta Tomovica (klavieres), Katrīna Štromberga (vijole), Jūlija Ginta Cerbule (vijole), Aleks Ivanovs (čells), Kalvis Kristers Krīgers (klarnete), Paula Silava (flauta), Gusts Jekociņš (mežrags), Kristaps Līcītis (eifonijs), Līva Šahno (klavieres), Elīna Čeprova (flauta), Kate Lasmane (flauta).
Koncertā kā vieskolektīvs piedalīsies Ventspils mūzikas vidusskolas stīgu orķestris. Tas būs pēdējais šī kolektīva koncerts diriģenta Mārtiņa Berga vadībā.
Stīgu orķestra priekšnesumā madoniešiem būs iespēja dzirdēt šedevrus no pasaules mūzikas dārgumu krātuvītes: S. Barbera „Adagio", E. Grīga svītu senā stilā „No Holberga laikiem", kā arī kopā ar orķestri muzicēs altists Dāvis Sliecāns, atskaņojot B. Britena „Lacirmae".

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px