Šajās dienās ikvienam ir iespēja piedalīties koncertos, kam dots nosaukums „Muzicējam kopā ar orķestri".
Koncerts Ļaudonas kultūras namā notiks šodien, 30. aprīlī, pulksten 18, bet Madonas kultūras namā uz koncertu esam aicināti 1. maijā pulksten 15.
Līdz noslēguma koncertiem uz lielās skatuves Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola audzēkņiem piedāvāja līdzdalību konkursā „Muzicējam kopā ar orķestri". Konkursa mērķis ir dot iespēju jebkuram mūzikas skolas audzēknim uzstāties kā solistam kopā ar orķestri. Konkurss notiek divās kārtās. Pirmajā kārtā tajā piedalījās gandrīz visi mūzikas skolas audzēkņi, savukārt uz otro kārtu tika izvirzīti apmēram 20-25 audzēkņi. Šogad iespēju spēlēt ar orķestri konkursa gaitā izcīnīja 15 skolas audzēkņi. Viņu sniegumu varam izbaudīt trīs noslēguma koncertos: Alūksnē (notika 26. aprīlī), Ļaudonā (30. aprīlī) un Madonā (1. maijā). Solisti visos koncertos ir: Kadrija Sekste (saksofons), Evija Akaševa (čells), Samanta Gailuma (flauta), Everts Smudzis (eifonijs), Laura Ozoliņa (klavieres), Arīna Auziņa (vijole), Valters Dominiks Kalupnieks (eifonijs), Jāzeps Mālnieks (eifonijs), Māra Madara Imša (vijole), Ernests Rūdolfs Rijnieks (mežrags), Rihards Raiens Jefimovs (mežrags), Krišjānis Rudzāts (akordeons), Vika Vogina (vokāls), Laura Dubrovska (vijole), Katrīna Štromberga (vijole). Audzēkņu skolotāji – Velga Sokirka, Jānis Rijnieks, Iveta Graubiņa-Zviedre, Artūrs Grandāns, Arturs Kloppe, Ginta Ludberga, Gaitis Jānis Pujāts, Silvija Bērziņa un Diāna Vaice.
30.04.2019.