Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

“Muzicējam kopā ar orķestri”

Redakcija

Autors • 23.05.2014.

“Muzicējam kopā ar orķestri”
Burtu lielums

Šogad J. Norviļa Madonas mūzikas skola veiksmīgi īstenoja jau senāk iecerētu projektu „Muzicējam kopā ar orķestri".

Iepriekšējā gadā mūsu labākie dažādu specialitāšu audzēkņi muzicēja Cēsīs kopā ar Vidzemes kamerorķestri, šogad pašmāju kamerorķestra draudzīgā sadarbībā ar Ventspils mūzikas vidusskolas kamerorķestri, kura diriģents arī ir Mārtiņš Bergs, tapa brīnišķīgs pavadošais koporķestris 11 jaunajiem solistiem. Jaunākajai solistei, 1. vijoļspēles klases audzēknei Katrīnai Štrombergai (ped. V. Sokirka) ir tikai 8 gadi. Līdz ar Katrīnu koncertā piedalījās 5. klavierspēles klases audzēkne Keita Klinta Tomovica (ped. L. Cepīte), 2. vijoļspēles klases audzēkne Jūlija Ginta Cerbule (ped. G. Elksnīte), 2. čella spēles klases audzēknis Aleks Ivanovs (ped. I. Graubiņa-Zviedre), 4. klarnetes spēles klases audzēknis Kalvis Kristers Krīgers (ped. A. Cepītis), 3. flautas spēles klases audzēkne Paula Silava (ped. A. Grandāns), 2. mežraga spēles klases audzēknis Gusts Jekociņš (ped. A. Kloppe), 2. eifonija spēles klases audzēknis Kristaps Līcītis (ped. A. Kloppe), 3. klavierspēles klases audzēkne Līva Šahno (ped. L. Cepīte), 4. flautas spēles klases audzēkne Elīna Čeprova, 6. flautas spēles klases audzēkne Kate Sabīne Lasmane (ped. A. Grandāns).

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.05.2014.

Autore: INGRĪDA GAILĪTE,
skolas direktora vietniece izglītības jomā

AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px