Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Mums tapa lielisks ceļojums!

IEVA MELNUPA, kora „Lai top!" 2. soprāns

Autors • 07.05.2015.

Mums tapa lielisks ceļojums!
Burtu lielums

„Spēlēt dūdas Eifeļa tornī, jodelēt Gaiziņkalnā, traukties pa Amerikāņu kalniņiem ar pastalām kājās… Ceļojumam nevajag ne prāmi, ne pasu kontroli, ne lidmašīnas biļetes vai ostas, ja vien paši sev esam ceļojums."

Maija pirmajā svētdienā Ļaudonas pagasta jauktā kora „Lai top!" dziedātāji posās savam muzikālajam ceļojumam, lai kopā ar klausītājiem atzīmētu kora pastāvēšanas 16. jubileju. Taču patiesībā koncerts nebija tikai dzimšanas dienas svinības, tas bija īpaši izlolots uzvedums, kurā dziedājām mūsu mīļākās dziesmas un dalījāmies stāstos par sevi, mūsu sapņiem mūzikā un emocijām dzīvē. Mēs kopīgi meklējām veidus, kā parādīt skatītājiem, ko mums nozīmē koris un kādas izjūtas, kādus tēlus un asociācijas spēj raisīt katra dziesma. Jo koris nav tikai trīs rindas vienādi ģērbtu cilvēku, bet var būt arī viens veselums, kas sapņo, rada un izdzīvo stāstus. Un tā radās mūsu ceļojums mūzikā caur dziesmām, dejām un noskaņu video, kurā ņēmām līdzi mūsu klausītājus. Prieks, smiekli un sirsnīgā kopā būšana bija kā apliecinājums nonākšanai galamērķī, apmetot muzikālu riņķi apkārt pasaulei, mēs atgriezāmies mājās.
Lielu paldies gribam sacīt mūsu iedvesmai un mugurkaulam – diriģentei Anitai Melnupai, mūsu koncertuzveduma režisoram un kora basam Rolandam Radionovam par viņa radošo enerģiju un spēju radīt un savīt kopā daudzās idejas, mūsu kora basam Kārlim Kumsāram par veidotajiem video, lieliskajam instrumentālajam ansamblim Artura Kloppes vadībā, Aijas Kreiles vadītajam Ļaudonas deju kolektīvam „Divi krasti" un dejotājiem Rolandam Radionovam un Jeļenai Rudzītei par spēju noskaņu izdzīvot kustībā, mūsu kora tenoram Dzintaram Bērziņam par gaismu un skaņas sinerģiju, aizkadra balsij Mārcim Ancānam un kora sirdij Aijai Driksnai, kā arī visiem, kuri iesaistījās un palīdzēja tapt mūsu ceļojumam.
Šis koncerts ļāva radoši uzlidot kopā ar klausītājiem Ļaudonā un radīja tik daudz prieka, ka vēlamies tajā dalīties un šo stāstu izstāstīt arī jums – koncertā „Ceļojums? Lai top!" Madonas kultūras namā 10. maijā pulksten 15. Ceļojumā dosimies, mūsu komandai līdzi ņemot Madonas TDA „Vidzeme" dejotājus. Atnāciet, un „Lai top!" mūsu kopīgais ceļojums mūzikā!

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px