No 22. līdz 25. jūlijam Rīgas Garīgajā seminārā notiek ministrantu nometne.
Nometnē piedalās zēni, kas kalpo pie altāra vai vēlas to iemācīties. Programmā iekļautas nodarbības par liturģisko kalpošanu, katehēzes par lūgšanu, sakramentiem, kristīgo stāju un citām tēmām. Paredzēta arī vairāku Rīgas baznīcu apskate un sporta aktivitātes. Nometnē ir divas vecuma plūsmas: dalībnieki līdz 13 gadiem un no 14 gadu vecuma. Vadītāji – Madonas katoļu draudzes priesteris Rihards Rasnacis un priesteris Ilmārs Tolstovs.
– Lai gan nometne tiek organizēta Rīgas diecēzes pārstāvjiem, tajā piedalās puiši arī no Kuldīgas draudzes, – informē Rihards Rasnacis. – Kopumā pieteikušies vairāk nekā divdesmit dalībnieku, no Madonas draudzes piedalās Kristaps Kļaviņš.
Autore: INESE ELSIŅA