Jaunā gada pirmajos mēnešos čellu trio „Melo-M" devies turnejā pa Latvijas pilsētām.
Klausītājiem tiek piedāvātas gan kompozīcijas no jaunās mūzikas programmas, gan populāri skaņdarbi no grupas repertuāra.
„Melo-M" ziemas un pavasara turnejā liela nozīme ir topošās tautas mūzikas pro-grammas skaņdarbiem. Jaunā versijā skanēs daudzas populāras latviešu tautas melodijas, piemēram, „Tūdaliņ, tāgadiņ", „Es gulu, gulu", dziesma „Suitu lūgsna", ko trio pagājušā gada rudenī ierakstīja kopā ar populāro dziedātāju Anci Krauzi, un citas dziesmas.
Koncerta programmā iekļautās melodijas zinās lielākā daļa klausītāju, taču izpildījums solās būt vēl nedzirdēti pārsteidzošs, jo skanējumu nodrošinās trīs čelli un sitamie instrumenti. Visām jaunās programmas dziesmām oriģinālus aranžējumus veidojis trio dalībnieks Kārlis Auzāns.
Līdztekus jaunās programmas skaņdarbiem koncertos „Melo-M" atskaņos arī Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas, kā arī zināmākās dziesmas no iepriekšējām koncertprogrammām. To klāstā būs gan versija par populāro „A-ha" dziesmu „Take on Me", gan „Europe" hits „Final Countdown", gan „Coldplay" kompozīcija „Clocks" un citas labi zināmas dziesmas.
Madonas kultūras namā koncerts notiks 10. februārī pulksten 16.
Autore: INESE ELSIŅA