16. maijā Cesvaines kultūras namā valdīja īpaša pavasara atmosfēra — skatuvi piepildīja bērnu dziesmas, smaidi un neviltots prieks. Šeit notika Madonas novada pirmsskolas vecuma bērnu vokālo ansambļu koncerts “Pavasara raibumiņi”.
Koncerta ievadā sirsnīgi sveicām gan bērnus, gan vecākus, gan skolotājus, uzsverot, ka katrs priekšnesums ir kā puzles gabaliņš skaistajā pavasara bildē. Tieši šādu kopības sajūtu radīja koncerts – daudzveidīgs, dzīvespriecīgs un vienojošs.
Skatuvi rotāja bērnu vokālie ansambļi no Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēm "Saulīte", "Priedīte" un "Kastanītis", Praulienas "Pasaciņas", Bērzaunes "Vārpiņas", Kalsnavas pamatskolas, Ērgļu "Pienenītes", Cesvaines kultūras nama "Domiņa" un Madonas Bērnu un jauniešu centra.
Koncertā skanēja sirsnīgas dziesmas, kas veltītas bērnības priekiem un pavasara krāsu bagātībai. Katrs ansamblis ienesa savu īpašo noskaņu – no rotaļīgā "Ķengurēna" līdz sirsnīgajai "Ģimenes himnai", no asprātīgajām "Mīklām" līdz dvēseliskajai tautasdziesmai "Tumša nakte, zaļa zāle". Tikšanās prieks, kopīga muzicēšana un draudzīga gaisotne radīja notikumu, kas vēl ilgi paliks atmiņā.
Paldies Madonas Bērnu un jauniešu centram par atsaucību un veiksmīgo sadarbību!
27.05.2025.