Otrdien, 19. septembrī, pulksten 11 Madonas sociālā centra (Parka ielā 4) lejas zālē notiks „Mazās lasītavas" tikšanās.
Kā informē Grāmatu draugu biedrības vadītāja Beāte Ozoliņa, šoreiz tiks lasīta Andas Līces jaunākā grāmata „Paldies, ka uzmodināji!". Jau uzrunāti pensionāru biedrības, invalīdu biedrības un represēto biedrības pārstāvji, tāpat gaidīts ikviens interesents, kas vēlas ieklausīties grāmatas lasīšanā.
Kā zināms, kopīga lasīšana šobrīd daudzās vietās kļuvusi populāra, un tā jau iedzīvināta arī Madonā. Šoreiz Andas Līces grāmatas lasījumā piedalīsies gan Beāte Ozoliņa, gan Stefānija Vuškāne, arī Inese Lejiņa, Raita Sondore, Ārija Graumane. Apmēram stundu garā jaunākās literatūras iepazīšana ikvienu bagātinās gan emocionāli, gan saturiski.
15.09.2017.