Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Mārtiņdienā dziedošo-muzicējošo ģimeņu „Spiets”

Redakcija

Autors • 05.10.2012.

Burtu lielums

Ņem par labu, ciema ļaudis,
Kādu dziesmu es dziedāju:
No māmiņas klausījos,
Kad gulēju šūpulī.
(Latv. t. dz.)

Pagājušais gads Vidzemes „Spietam" Madonā aizvadīts 20 gadu jubilejas zīmē. Visu koncertu dalībnieki vienmēr bijuši pateicīgi saviem atbalstītājiem, labvēļiem, klausītājiem un skatītājiem par uzticību un atsaucību.
Arī šogad, novembrī, spietotāji koncertēs Madonā. To vidū būs šāgada LNT „Dziedošo ģimeņu" svētku dalībnieki Gavari-Noviki no Meirāniem un Zepi-Raģeļi no Varakļāniem, kurus, kā vienmēr, saucam par savējiem, jo vairāk nekā desmit gadu bijušā Madonas rajona vārdu šīs ģimenes ar panākumiem iznesa republikas Vislatvijas „Spietos" Lielvārdē, Tērvetē, kā arī Vidzemes dziedošo-muzicējošo ģimeņu saietos Cēsīs, Smiltenē, Mazsalacā un citur.
Tāpēc būsim atsaucīgi atbalstītāji un balsotāji, lai viņiem veiktos sacensībās par šāgada Latvijas „Dziedošākās ģimenes" titula iegūšanu.
Koncertā 10. novembrī tiksimies arī ar mūsu Vītolu ģimeni no Liezēres, Puncuļu ģimeni no Rēzeknes u. c. Ar koncertuzvedumu pasākumu kuplinās Lubānas jauktais vokālais ansamblis „Naktsputni" Rudītes Kolātes vadībā. Ansamblī dzied arī viena no pirmajām spietojošajām ģimenēm Madonā – Silvija un Guntis Stalbovi. Priecāsimies par mūsu novada talantīgajiem dziedātājiem no Madonas Valsts ģimnāzijas Zani Radžēli un Didzi Melderi, kuri guvuši redzamus rezultātus šāgada konkursos, dzirdēsim jaunos talantus, kuri šobrīd mācās Rīgā, Jelgavā, bet kuru saknes ir Madonas novadā.
Pasākumu vadīs Matīss Budovskis (Madonas Valsts ģimnāzija), republikas Andreja Eglīša skatuves runas konkursa laureāts, un Kristaps Šķēls, kas mācās Latvijas Kultūras koledžā. Jaunais dizainers, Noviku ģimenes dēls Aigars rādīs savu tērpu teātri, kuram pats veidojis arī muzikālo noformējumu.
Koncertā sevi pieteiks jaunā 7.-9. klašu Madonas Valsts ģimnāzijas deju skolotāja Jeļena Rudzīte ar savu kolektīvu, kā arī mūs priecēs „Vidzemes seniori" Andra Ezeriņa vadībā u. c.
Kā vienmēr, koncertā būs sadziedāšanās arī skatītājiem un klausītājiem ar koncerta dalībniekiem, mīļa ģimeniska gaisotne visiem bez maksas. Uz saredzēšanos un tikšanos!

Autore: ANITA KĻAVIŅA,
Madonas un citu Vidzemes novadu dziedošo-muzicējošo ģimeņu „Spieta" vadītāja

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px