Novadnieks, virtuozais ģitārists Mārcis Auziņš izdevis trešo studijas solo albumu „Lielā plūsma", kurā apkopota jaunrade, kas tapusi pēdējo trīs gadu laikā.
– Pārdomas par laiku, telpu un esību ir iedvesmojušas mani trešajam solo albumam, kam dots nosaukums „Lielā plūsma". Muzikālā materiāla pamatā ir iekšēji rezonējošas sajūtas un atklāsmes par Visuma mūžam mainīgo dabu, neapturamo laika un notikumu ritumu un manu kā cilvēka un mūziķa lomu šinī procesā, – vēsta „Lielās plūsmas" autors Mārcis Auziņš. – Es ticu, ka mana artava un loma bezgalīgā laika nogrieznī ir muzicēšana, komponēšana un koncertēšana. Mijiedarbībā ar klausītāju tas ir mana spēka, iedvesmas un motivācijas avots, kas nekad neapstāsies un liks atrasties pastāvīgā muzikālas izaugsmes virpulī.
Joprojām nemainīgs palicis pirmajos divos albumos („Viens" 2016 un „Aizrautība" 2019) aizsāktais muzikālais koncepts, kurā visi skaņdarbi ierakstīti ar viena instrumenta – ģitāras – palīdzību tieši tādā veidā, kādā tie tiek izpildīti solo koncertos, tādējādi radot īpašu klātesamības sajūtu, klausoties albumu arī ierakstā.
Līdz ar jaunā albuma izdošanu ģitārists atsācis klātienes koncertus. Koncertprogrammā līdzās albumā iekļautajai jaunradei skan arī īpaši koncertprogrammai tapušas ģitāras solo aranžijas skaņdarbiem no tādām pasaules mūzikas personībām kā „The Beatles", Džons Lenons un Bobijs
Makferins. Vaicājot producentam Jānim Kļaviņam, kad novadnieka Mārča Auziņa koncerts paredzēts Madonā, atbilde skanēja – 1. oktobrī Madonas kultūras namā. Ar nepacietību gaidīsim!
14.07.2021.