Madonietis, latviešu ģitāras virtuozs un daudzu mūzikas skaņdarbu aranžētājs Mārcis Auziņš laidis klajā otro studijas solo albumu „Aizrautība".
Albumā iekļauti 12 paša komponētie skaņdarbi, kas tapuši pēdējo divu gadu laikā, kā arī divas citu autoru darbu kaverversijas. Latvijas iedzīvotājiem iespēja iepazīties ar albumā iekļautajiem skaņdarbiem būs no 2. februāra, kad ģitārists Mārcis Auziņš dosies koncerttūrē uz dažādām Latvijas vietām, kopumā sniedzot 15 koncertu. Madonā novadnieku dzirdēsim 14. februārī.
01.02.2019.