Madonas novada bibliotēkas konferenču zālē decembrī un janvārī skatāma Maijas Žubes gleznu personālizstāde.
Autore atklāj, ka ar ģimeni 1980. gadā pārnāca dzīvot uz Dieva radīto, neaprakstāmi skaisto Vestienu.
Staigājot ar mērinstrumentiem pār laukiem, mežiem, pakalniem, ziedošajiem debesu dārziem, viņa paturēja atmiņā dabas stūrīšus, krāsu nianses un gaismas rotaļas. Vēlāk, kad, pateicoties plenēram „Laisma" un dalībai Madonas kultūras nama tēlotājas mākslas studijā, tika apgūtas iemaņas glezniecībā, iepriekš pamanītais skaistums tika iemūžināts krāsās.
Uz izstādes atklāšanu 7. decembrī Madonas novada bibliotēkā bija ieradies teju viss tautas tēlotājas mākslas studijas „Madona" kolektīvs. Maijas Žubes talants ir uzziedējis.