12. aprīlī pulksten 18 Madonas kultūras namā esam aicināti uz Madonas pūtēju orķestra 55 gadu jubilejas koncertu.
Tā jau ir tradīcija gadā reizi ar bezmaksas koncertu madoniešiem sniegt pozitīvas emocijas un profesionāli noslīpētu mūzikas programmu. Allaž tiek gādāts arī par asprātīgiem un gaumīgiem pārsteigumiem. Turklāt jāapzinās – Madonas pūtēju orķestris savā grupā šobrīd ir labākais valstī – pērn XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos pūtēju orķestru finālskatē Rīgā tika iegūta 1. vieta II augstākās grūtības grupā.
Jubilejas koncerta programma
Kolektīva mākslinieciskais vadītājs, diriģents Andrejs Cepītis atklāj, ka jubilejas koncerta divās daļās izskanēs pūtēju orķestru koncertmūzika, kā arī vieglā žanra skaņdarbi. Ar Madonas orķestri saspēlēsies tā bijušie dalībnieki, kas šodien zināmi ne vien Latvijā, bet arī Eiropā – Ilze Lejiņa (Francija) un Kārlis Auziņš (Nīderlande). Muzikāli sevi apliecinās jaunās mūziķes, vairāku konkursu laureātes – Kate Sabīne Lasmane, Elīna Čeprova un Alīna Briede.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.04.2014.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no kolektīva arhīva