Diriģenta Andreja Cepīša vadītais Madonas pūtēju orķestris savā 55 gadu jubilejā skatītājiem dāvāja iespēju ieslīgt aizraujošas mūzikas pasaulē, paceļot publiku centimetrus virs ikdienišķā.
Tie, kas orķestra gaitām seko ilgāku laiku, jau ielāgojuši, ka orķestra koncerts ir pašsaprotama garantija jaunām kvalitātēm, mūziķu atraktivitātei un gaumīgam šovam.
Sarunā ar laikrakstu kolektīva vadītājs Andrejs Cepītis uzsvēra, ka pēdējo gadu galvenais sasniegums ir tas, ka izdevies izveidot spēcīgu koncertorķestri – stabilu kolektīvu 40 mūziķu sastāvā. „Šis ir koncertžanra orķestris, kas spēlē gan klasisko, gan vieglo mūziku. Koncertorķestris ir augstākā pūtēju orķestra muzicēšanas pakāpe, kur svarīgs stabils, nokomplektēts sastāvs. Turklāt savā grupā esam labākais orķestris Latvijā, ko pierādīja pagājušā gada Vispārējo latviešu Dziesmu svētku skates. Ja mazpilsētas kolektīvs var apsteigt un pārspēt Ventspili, Daugavpili, Liepāju, tas ir labs rādītājs."
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.04.2014.
Autore: INESE ELSIŅA
INDRAS VEIPAS foto