Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Madonas muzejā – Spīķeru kvartets

Redakcija

Autors • 01.10.2013.

Madonas muzejā – Spīķeru kvartets
Burtu lielums

No 28. septembra līdz 16. oktobrim Latvijā norisinās „Latvijas Koncertu" rīkotais Rudens kamermūzikas festivāls.

Tā ietvaros 4. oktobrī pulksten 19 Madonas muzeja izstāžu zālēs dzirdēsim Spīķeru kvarteta atskaņoto Franča Šūberta Stīgu kvartetu un Pētera Vaska Piekto stīgu kvartetu.
Spīķeru kvartets ir savienība mūzikā, kas kopā muzicē kopš 2011. gada. Kvartetā spēlē orķestra „Sinfonietta Rīga" koncertmeistare Marta Spārniņa, Anti Kortelainens, Ineta Abakuka un Ēriks Kiršfelds. Kvarteta nosaukums patapināts no tā galvenās mītnes – Spīķeru koncertzāles. Kvarteta repertuārs ir daudzveidīgs un aptver laika posmu no Vīnes klasikas pērlēm līdz mūsdienu partitūrām. Īpašu vietu repertuārā ieņem latviešu komponistu stīgu kvarteti un to popularizēšana visos veidos.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.10.2013.

Materiālu publicēšanai sagatavoja
INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px