27. jūlijā pulksten 17 Vidzemes augstienes skaistākā pilsēta Madona savā estrādē pulcēs Latvijas populārākos šlāgermūzikas un kantrī mūzikas izpildītājus un grupas uz 3. festivālu „Zelta šlāgeris 2013".
Šis festivāls uzskatāms par nozīmīgāko šāda žanra festivālu Latvijā, jo piedāvā labāko šī žanra mūziku un pulcē lielu apmeklētāju skaitu. Uz festivāla skatuves šogad uzstāsies tādi populāri izpildītāji kā „Galaktika", Normunds Rutulis, Liene Šomase, „Ginc un ES", „Klaidonis", Harijs Jonuškāns („Kantoris 04"), Ineta Rudzīte, Santa Kasparsone, Henrihs Kalvītis, Gunārs un Zane, „Rolise", „Bruģis", Uldis Deigelis, Ēriks Gruzniņš, Juris Gausiņš, „Teqila" u.c.
Festivālu ar savu klātbūtni pagodinās Latvijas estrādes mūzikas leģendas – Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna un Viktors Zemgals. Kopā uz festivāla skatuves redzēsim vairāk kā 30 izpildītāju.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.07.2013.
FESTIVĀLA ORGANIZATORI