Madonas kultūras namā 3. martā pulksten 15 esam aicināti uz grupas „Impérial Orphéon" koncertu.
Baltijas valstu tūres ietvaros franču džeza grupa sniegs koncertu Madonā, un to tradicionāli piedāvā Francijas institūts Latvijā sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību.
Kā teikts preses relīzē, grupas skanējums neatgādina nevienu citu apvienību uz plašās džeza mūzikas skatuves. Jau pēc pāris skaņdarbiem viņu izpildījums pārvēršas par eksplozīvas enerģijas piesātinātu priekšnesumu, kas mudina uz dejošanu. „Impérial Orphéon" programmā iekļautas melodijas no brazīliešu ritmiem līdz Balkānu aizrautībai, no atpazīstamas popmūzikas līdz skumjām blūza melodijām.
Grupa izveidojusies, satiekoties četriem multiinstrumentālistiem. „Impérial Orphéon" apvienojušies: Remi Puliakiss (balss, akordeons), Žerāls Ševijons (basa un soprāna saksofoni, elektronika), Damjēns Sabatjē (baritona, alta un sopranīno saksofoni, teremīns, elektronika), kā arī Antonēns Lēmarī (sitaminstrumenti, perkusijas).
Ieeja uz koncertu Madonā ir bez maksas. Lūgums izņemt bezmaksas ieejas kartes Madonas kultūras nama kasē.
26.02.2019.