1. martā pulksten 16 J. Norviļa Madonas mūzikas skolā uz „Romantisku pēcpusdienu" aicina Endija Aleksandra (Rezgale).
Soprāns Endija Aleksandra ir dzimusi Salacgrīvā. Savu vārdu skolas gados pilsētas vēsturē ierakstījusi kā izcila vidējo distanču skrējēja. Vēlāk kā perspektīva sportiste sevi pierādījusi Murjāņu Sporta ģimnāzijā. Viņas rezultāti vēl šodien rotā skolas labāko sporta sasniegumu tabulu.
Pēc studijām Amerikā, Vičitas universitātē, Kanzasas štatā, un vēl septiņiem Dienvidāfrikas Republikā pavadītiem gadiem Endija kopš 2008. gada atkal ir Latvijā, pabeigusi maģistra studijas Latvijas Universitātē. Nepārtraukti sevi pilnveidojusi pie mūzikas un vokālajiem pedagogiem gan Latvijā, gan ārzemēs. Divus mēnešus nodarbojās meistarklasēs pie vokālās pedagoģes, Jeruzalemes mūzikas akadēmijas profesores Rašelas Šulovas Izraēlā, kura ir Ineses Galantes skolotāja un ir sniegusi meistarklases arī Jānim Apeinim, Maijai Kovaļevskai un Ingai Šļubovskai. Endijas repertuārā ir gan garīgā, gan klasiskā mūzika, un nav aizmirsti arī latviešu komponistu skaņdarbi. Endijas izpildījumā mūzika ir pieejama katrai gaumei. Sevišķi valdzina viņas samtainais un dzidrais balss tembrs.
Koncertā Madonas mūzikas skolā kopā ar Endiju pie klavierēm muzicēs Aivars Kalējs.
Autore: INESE ELSIŅA