Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Liepājas orķestrim – jauns diriģents

INESE ELSIŅA

Autors • 21.09.2017.

Burtu lielums

16. septembrī ar stāvovācijām tika atklāta Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) 137. koncertu sezona.

Pie diriģenta pults pirmoreiz kā LSO galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs stājās maestro Gintars Rinkevičs.
Koncertā piedalījās Valsts akadēmiskais koris „Latvija", kas šogad svin 75. dzimšanas dienu. Ar īpašu koncertu koris to Liepājā kopā ar Ēriku Ešenvaldu un LSO atzīmēs 1. decembrī.
Bet sezonas atklāšanas brīdī kolektīvs izpildīja vienu no visu laiku populārākajiem vokālsimfoniskajiem lieldarbiem – vācu komponista neoklasicista Karla Orfa scēnisko kantāti „Carmina Burana".
Piebildīšu, ka Liepājas Simfoniskajā orķestrī spēlē arī madoniete Rasa Kumsāre.

22.09.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px