16. septembrī ar stāvovācijām tika atklāta Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) 137. koncertu sezona.
Pie diriģenta pults pirmoreiz kā LSO galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs stājās maestro Gintars Rinkevičs.
Koncertā piedalījās Valsts akadēmiskais koris „Latvija", kas šogad svin 75. dzimšanas dienu. Ar īpašu koncertu koris to Liepājā kopā ar Ēriku Ešenvaldu un LSO atzīmēs 1. decembrī.
Bet sezonas atklāšanas brīdī kolektīvs izpildīja vienu no visu laiku populārākajiem vokālsimfoniskajiem lieldarbiem – vācu komponista neoklasicista Karla Orfa scēnisko kantāti „Carmina Burana".
Piebildīšu, ka Liepājas Simfoniskajā orķestrī spēlē arī madoniete Rasa Kumsāre.
22.09.2017.