9. novembrī „Arēnā Rīga" notika „Mikrofona ierakstu" 20 gadu jubilejas lielkoncerts „20 gadi latviešu mūzikā".
Pasākums pulcēja Latvijas popmūzikas pārstāvjus un daudzus tūkstošus skatītāju. Ar dziesmām un dejām uzstājās lielākā daļa Latvijas pēdējās divdesmitgades populārāko mūziķu, tostarp „Prāta vētra", „Pērkons", Laima Vaikule, „Labvēlīgais tips", „Līvi" un Buks, „bet bet", „Menuets", „Musiqq", Uldis Marhilēvičs, Aija Andrejeva, Olga Rajecka un „Turaidas Roze", „Zodiac", Roberts Gobziņš, Agris Semēvics un daudzi citi.
Līdzās pieredzes bagātajiem izpildītājiem uz skatuves kāpa arī madonieši – mūsdienu deju grupa „Aliens" un ansamblis „Četri vienā".