Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Lielisks klasiskās mūzikas koncerts Madonā

INESE ELSIŅA

Autors • 27.01.2020.

Burtu lielums

31. janvāra vakarā esam aicināti uz valsts kamerorķestra „Sinfonietta Rīga" koncertu Madonas kultūras namā.

Koncertam dots nosaukums „Šūberts, Mocarts, Vāgners", tātad mūs gaida izcils klasiskās mūzikas baudījums. Pie diriģenta pults – Normunds Šnē, vijoļu grupas koncertmeistare – madoniete Marta Spārniņa (dz. Jagmane).
Jauneklīga degsme, izzināšanas prieks un vēlme atklāt neizzinātus horizontus raksturo kamerorķestri. Kolektīvs dibināts 2006. gadā, tā mākslinieciskais vadītājs visus šos gadus ir Normunds Šnē.
Kamerorķestris regulāri piedalās dažāda mēroga festivālos kā Latvijā, tā ārpus mūsu valsts robežām. Latvijā orķestra sniegums četras reizes novērtēts ar valsts augstāko apbalvojumu akadēmiskajā mūzikā – Lielo mūzikas balvu, bet ar prestižo ierakstu balvu „Grammy" novērtēta „Sinfonietta Rīga" dalība igauņu komponista Arvo Perta albuma „Adam's Lament" ieskaņojumā.
Ir liels prieks, ka orķestris pēc ilgāku gadu pārtraukuma atkal priecēs klasiskās mūzikas cienītājus Madonas pilsētas kultūras namā. Izmantosim šo ekskluzīvo iespēju tikties ar augstvērtīgu mūziku un augstas raudzes profesionāļiem – šīs mūzikas izpildītājiem!


28.01.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px