Rīt, 28. jūlijā, Cēsu Vēstures un mākslas muzejā tiks pasniegta Latvijas Muzeju biedrības „Gada balva 2021".
Šī balva ir ikgadējs muzeju nozares konkurss, kura mērķis ir apzināt un izcelt izcilākos Latvijas muzeju biedru muzejiskos sasniegumus, veidot muzeju darba pozitīvu rezonansi sabiedrībā, lai nodrošinātu muzeju nozares ilgtspējīgu attīstību. 12 nominanti no visas Latvijas, pārstāvot visdažādākos muzejus, ir pierādījuši atbilstību balvas kritērijiem. Līdzās galvenajai balvai tiks izcelts arī viens projekts nominācijā „Pamanīts", un viens projekts saņems īpašu atzinību par projekta radīšanu „Covid-19" pandēmijas apstākļos.
27.07.2021.