Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Konkursā „SuperMikrofons” uzvar madonieši

INESE ELSIŅA

Autors • 17.05.2016.

Konkursā „SuperMikrofons” uzvar madonieši
Burtu lielums

15. maijā Rīgā, Spīķeru koncertzālē, tika noskaidrots koncertšova un jauno talantu konkursa „SuperMikrofons" uzvarētājs.

Galveno balvu – tiesības piedalīties „MicRec" jubilejas lielkoncertā „20 gadu latviešu mūzikā", kas 9. novembrī notiks „Arēnā Rīga", un iespēju noslēgt vienas dziesmas ieraksta un promocijas līgumu 1000 eiro vērtībā, ieguva grupa „Četri vienā" no Madonas. Gan atlases kārtā, gan finālā viņi izpildīja grupas dalībnieces Ilzes Rijnieces sarakstīto dziesmu „Glezna", iegūstot skatītāju un žūrijas simpātijas.
Rīgas konkursā „SuperMikrofons" vispirms pēc žūrijas un skatītāju balsojuma no desmit Rīgas atlases dalībniekiem tika izraudzīti trīs, kas iekļuva superfinālā, kurā piedalījās arī pārējo Latvijas pilsētu finālisti, no kuriem žūrija izvēlējās galvenās balvas saņēmēju. Finālā uzstājās Kristaps Čimbars un grupa „The HiQ", neparastā „multeņroka" apvienība „Radio iela 8" no Liepājas, jelgavnieku rokgrupa „On My Way", kā arī talantīgās dziedātājas Kristīne Mihailova no Rēzeknes, Una Daniela Aizgale no Cēsīm un Estere Tauriņa no Valmieras. Rīgā par labākajiem tika atzīti un lielajā finālā uzstājās grupa „SunSuns", dziedātājs Toms Kalderauskis un apvienība „Summer Knight Band".
Žūrijas pārstāvis Guntars Račs atzina: – Bija gandrīz neiespējami noteikt vienu vislabāko. Bija vairāki ļoti labi pretendenti. Ceru ar dažiem turpināt sadarbību arī ārpus konkursa.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px