Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Koncerts visiem, kuriem svētku izjūta nav beigusies

Redakcija

Autors • 07.01.2014.

Burtu lielums

10. janvārī pulksten 16 Madonas kultūras namā uz koncertu „Kur laime ziemas svētkus svin…" tiek aicināti tie, kuriem par svētkiem vēl gribas parunāt.

Vispārizglītojošo skolu 1.-4. klašu kora dziedātāji no Madonas pilsētas 1. vidusskolas, Madonas pilsētas 2. vidusskolas, Bērzaunes un Praulienas pamatskolas, kā arī no Ērgļu, Varakļānu, Lubānas un Cesvaines vidusskolas atcerēsies Ziemassvētkus, gadumiju un „izplatīs cerības", ka sniegs tomēr kaut kad būs.
Kā informē Madonas bērnu un jauniešu centra metodiķe Vija Pelše, uz nama lielās skatuves virpuļos arī Madonas kultūras nama Mazās deju skolas (1.-2. klašu) audzēkņi un Varakļānu vidusskolas 3.-4. klašu tautisko deju kolektīvs, bet visus priekšnesumus kopā savīs Madonas bērnu un jauniešu centra teātra studijas „IemīlēTS" dalībnieki.
– Mīļi aicināts katrs, kuram vēl pienākas pusotras krēslas stundas svētku! – piebilst Vija Pelše.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px