14. decembrī pulksten 15 Madonas kultūras namā notiks koncerts Ziemassvētku gaidīšanas noskaņās „Tavas pēdas sniegā".
Apstāties ikdienas steigā, piedzīvot Ziemassvētku gaidīšanas mieru un gatavību sastapt brīnumu aicina mākslinieki Evita Zālīte, Andris Ērglis un Jānis Strazds.
Pasākuma organizatori laikraksta lasītājus aicina aizdomāties: – Teju, teju klāt Ziemassvētki. Mīlestības, cerības un piedošanas laiks. Svētki, kuru patiesā būtība mājo cilvēku sirdīs. Šai laikā biežāk palūkojamies visapkārt, lai iepriecinātu tos, kas ir vientuļi, lai atkal modinātu cerību sirdīs, kas to zaudējušas, tas ir laiks, kad apstāties, padomāt un garīgi attīrīties, laiks, kad svinēt kopābūšanas svētkus un piedzīvot atkalredzēšanās prieku. Tāpēc LNO soliste Evita Zālīte, dziedātājs Andris Ērglis, komponists Jānis Strazds, ģitāriste Ilze Grunte un basa meistars Andris Grunte (attēlā) aicina būt kopā koncertā „Tavas pēdas sniegā".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.12.2014.
Materiālu sagatavoja
INESE ELSIŅA