5. decembrī pulksten 16 Madonas Novadpētniecības un mākslas muzeja Izstāžu zālēs ikviens ir aicināts uz noskaņām piestrāvotu tikšanos.
Tas būs Ziemassvētku ieskaņas pasākums "Ziemassvētku gaismas melodijā", kurā skanēs Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņu sarūpēts koncerts.
Kā informē muzeja Izglītojošā darba nodaļas vadītāja Signe Prušakeviča, klausītājiem būs iespēja baudīt daudzveidīgus muzikālus skaņdarbus un priekšnesumus, tverot gaišu un svinīgu noskaņu gada sirsnīgākajam laikam.
Pēc koncerta pasākuma apmeklētāji aicināti doties uz Madonas pilsētas egles iedegšanu Saieta laukumā, kopīgi ienesot pilsētā Ziemassvētku gaismu un
prieku.
28.11.2025.