Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Koncerts kopā ar orķestri

INESE ELSIŅA

Autors • 07.04.2016.

Burtu lielums

Svētdien, 10. aprīlī, pulksten 16 Madonas kultūras namā notiks Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas konkursa „Muzicējam kopā ar orķestri" laureātu koncerts.
Jaunie talanti uzstāsies kopā ar Vidzemes augstienes kamerorķestri, ko diriģēs Mārtiņš Bergs.

– Šoreiz orķestra izpildījumā būs dzirdama daudzveidīga un jebkurai gaumei pievilcīga mūzika, gan solistiem muzicējot kopā ar orķestri, gan tikai orķestra izpildījumā, – komentē diriģents. – Jaunie talanti, kas sevi spilgti apliecina dažādos konkursos, spodrina Madonas vārdu Latvijas mūzikas kultūras ainavā, un šoreiz tie ir: Alīna Briede (klarnete), Lauris Vugulis (saksofons), Krista Kristiāna Pugača (klavieres), Guna Pūce (kokle), Arvis Kļaviņš (saksofons), Artūrs Biķernieks (vijole), Viesturs Šēnbergs (tuba), Lauma Vīgante (klavieres), Paula Silava (flauta), Kate Lasmane (flauta) un Elīna Čeprova (flauta). Jaunos māksliniekus koncertam gatavo Artūrs Grandāns, Andrejs Cepītis, Ginta Ludberga, Inese Ābola, Uldis Deigelis, Arturs Kloppe, Tatjana Savicka. Mūzikas mīļotāji, vecāki, draugi – visi tiek aicināti uz skaistu svētdienas pēcpusdienu kopā ar orķestri.
Piebildīšu, ka 8. aprīlī pulksten 18 orķestri varēs dzirdēt Lubānas pilsētas klubā, bet 9. aprīlī pulksten 16 – Ērgļu saieta namā.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px