Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Koncerts Cesvaines pilī

Redakcija

Autors • 01.07.2014.

Burtu lielums

Trešdien, 2. jūlijā, pulksten 18 Cesvaines pilī notiks pianistes Aurēlijas Šimkus un čellistes Emmas Bandenieces koncerts.

Ievērojamais Vācijas žurnāls „Piano News", ar visaugstāko novērtējumu recenzējot Aurēlijas Šimkus debijas albumu „Scherzo" (ARS Produktion, 2013), atzīmējis, ka „Aurēlija Šimkus ir izcila pianiste un īsts atklājums", savukārt laikraksts „Westfalische Rundschau" viņas klavierspēlē apbrīno „dvēseliskumu, kas piepildīts ar izsmalcinātāko muzikalitāti un jutekliskumu".
Jaunā, talantīgā pianiste dzimusi 1997. gada 2. novembrī Rīgā un klavierspēli apgūt sākusi četru gadu vecumā. Aurēlija mācījās Tukuma mūzikas skolā pie skolotājas Jeļenas Bērziņas un turpināja mācības Emīla Dārziņa mūzikas skolā pie pedagoģes Ligitas Muižarājas. Šobrīd viņa mācās 9. klasē pie izcilā pedagoga Sergeja Osokina. Nesen piedalījusies meistarklasēs pie ievērojamā franču klavierspēles profesora Dominika Merlē.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.07.2014.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px