Šosestdien, 20. augustā, Cesvaines evaņģēliski luteriskajā baznīcā klausītāji tiek aicināti uz ērģeļmūzikas koncertu „Pielūgsim mūžīgi".
Koncertā piedalīsies tenors Jānis Kurševs, Artis Sīmanis (alta saksofons) un Kristīne Adamaite (ērģeles). Kristīne Adamaite un Artis Sīmanis kopā muzicē kopš 2005. gada. Šajā programmā viņiem pievienojas tenors Jānis Kurševs.
Programmā iekļauta baroka laika komponista, lielmeistara Johana Sebastiana Baha mūzika, Pētera Kornēliusa kompozīcija „Mūsu tēvs" romantisma stilistikā, latviešu komponistu radīta garīgā mūzika un trīs 2016. gadā tapušas kompozīcijas, kuru autors ir latviešu komponists Aivars Kalējs. Visu darbu tematiskais avots ir gregoriskie dziedājumi, kas šoreiz būs klausāmi arī pirmveidā, tenora Jāņa Kurševa dziedājumā.