20. oktobrī pulksten 19 Madonas kultūras namā notiks Inetas Rudzītes koncerttūres „Baltais zieds" koncerts kopā ar Tirkizband.
Dziedātāja ir šova „Koru kari 2" un „Gandrīz ideālas vakariņas" dalībniece.
Šā gada 5. aprīlī iznāca Inetas Rudzītes pirmais solo albums „Baltais zieds", kurā iekļautas radio un šlāgeraptaujā popularitāti guvušas melodijas – „Baltais zieds", „Ābele un vējš", kā arī jauni skaņdarbi.
– Koncertprogramma „Baltais zieds" būs iedvesmojošs, izjūtām bagāts priekšnesums gan no manas, gan no manu mīļo draugu – Madaras Rubenes, Eritas Karlsones, Ulda Timmas un Gundara Caunes – puses, – atklāj dziedātāja. Koncerta tērpus veido Ilze Patmalniece, režisoriski izpalīdz Dita Torstere. Koncerta skanējumu papildinās profesionālu mūziķu ansamblis, kura sastāvā – pianists Edgars Jass, bundzinieks Gundars Lintiņš, akordeonists Kaspars Gulbis vai Arturs Noviks un ģitārists Ēriks Upenieks.
Koncertprogrammas pirmajā daļā tiks iekļautas dziesmas no albuma „Baltais zieds", arī jauni skaņdarbi, bet otrajā daļā – tautā iemīļotas melodijas un populāri franču šansoni.
Autore: INESE ELSIŅA