Adventa trešajā svētdienā, 11. decembrī, pulksten 14 Madonas kultūras namā esam aicināti uz koncertu „Sniega šūpulī".
Bezmaksas koncertu sniegs Rīgas Saksofonu kvartets un Latvijas Nacionālās operas un baleta soliste Kristīne Gailīte. Koncerta tematika ir ziema, bet tā nebūs skarba, dziļa un auksta, gluži pretēji – nesīs sirdsmieru un siltumu. Skanēs komponista Georga Pelēča kantāte „Sniega šūpulī" soprānam un saksofonu kvartetam. Dzirdēsim arī latviešu komponistu solodziesmu atskaņojumus, kur tradicionālā klavieru pavadījuma lomā būs saksofonu kvartets. Interesanti, ka vairāku aranžiju autors ir saksofonists Andrejs Cepītis – kvarteta mūziķes Baibas Tilhenas pirmais saksofona skolotājs. Programmā iekļautas Jāņa Mediņa un Jāzepa Mediņa romantiskākās solodziesmas, programmu papildinās noskaņās tuva ārzemju komponistu mūzika.
29.11.2016.