Madonas pilsētas svētku ietvaros trīs dienas mums dota iespēja baudīt atšķirīgus un interesantus koncertpriekšnesumus.
Ceturtdienas vakarā madoniešiem spēlēja grupa „Ex Animo" no Rīgas, savukārt šovakar Madonas kultūras namā esam aicināti novērtēt gruzīnu dejotāju sniegumu. Koncerts sāksies pulksten 19, un tajā uzstāsies Boržomi (Gruzija) tautas deju ansamblis, kā arī TDA „Vidzeme" (vidējā paaudze).
– Gruzīnu kolektīvā dejo 17-20 gadu veci dejotāji, – komentē Madonas novada pašvaldības kultūras nodaļas vadītājs Jānis Kļaviņš. – Deju kolektīvā „Vidzeme" dejo 25-30 gadu veci dejotāji. Šis kolektīvs ir Dziesmu un deju svētku laureāts, līdz ar to vēlējāmies parādīt savu spēcīgāko sastāvu. Jau iepriekš Boržomi pilsētā vienojāmies, ka atbildes vizītē uz Gruziju augusta nogalē dosies tieši TDA „Vidzeme", bet Madonā no Boržomi ierodas 14 dejotāji un viņu kolektīva vadītāja. Piektdien notiks mēģinājumi, vakarā – pirmais sadraudzības koncerts, uz ko aicinu ikvienu interesentu. Gruzīnu mentalitāte, temperaments un dejas ir ļoti interesantas, arī no Madonas puses Andris Ezeriņš veido aizraujošu programmu. Jāpiebilst, ka gruzīnu dejas redzēs arī skatītāji Degumniekos, jo otrs Boržomi tautas deju ansambļa koncerts plānots Ošupes pagastā. Kopā ar Ošupes deju kolektīvu viesi uzstāsies 8. jūnijā pulksten 12.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.06.2014.
Autore: INESE ELSIŅA