Stirnienes tautas namā 13. novembrī Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un ASV dzīvojošo diriģentu Andreju Jansonu piedāvāja skolēniem bezmaksas kamermūzikas koncertu „Jaunie klausītāji".
Uz koncertlekciju, ko vadīja diriģents Andrejs Jansons, kuplā pulkā bija ieradušies Stirnienes pamatskolas audzēkņi un Varakļānu vidusskolas jaunāko klašu skolēni ar skolotājiem, interesenti no Madonas novada Kalsnavas un Varakļānu mūzikas un mākslas skolas pedagogi. Kamermūzika ir istabas mūzika – muzicēšana nelielā telpā, esot tuvu klausītājam un skatītājam, tādēļ bērni bija aicināti sēdēt uz spilveniem zālē un mūziķi izvietojās turpat līdzās – draudzīgā tuvumā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.11.2013.
Autore: IEVA ZEPA