No 17. līdz 19. janvārim Madonā notiks trešais starptautiskais Jāņa Norviļa jauno pianistu konkurss.
To organizē Vidzemes jauno talantu atbalsta fonds un Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola. Žūrijā darbosies pianists Vestards Šimkus (Latvija), Natālija Gridņeva (Ukraina) un Lauri Vainmā (Igaunija). Konkurss veltīts tautas melodiju intonatīvās savdabības popularizēšanai akadēmiskās klaviermūzikas žanros.
17. janvārī pulksten 19 konkursa ietvaros paredzēts pianista Vestarda Šimkus koncerts. Programmā skanēs Sergeja Rahmaņinova klaviermūzika.
Autore: INESE ELSIŅA