Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Jauniešu orķestru festivāls Ogrē

INESE ELSIŅA

Autors • 14.03.2017.

Burtu lielums

25. februārī Ogrē notika 17. Vidzemes jauniešu stīgu orķestru un kamerorķestru festivāls.

Kā katru gadu, festivāla mērķis bija dot audzēkņiem iespēju uzstāties publikai, savstarpēji sadraudzēties un gūt pieredzi. Festivālā piedalījās orķestri no Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas, Valmieras Mūzikas skolas, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas, Krimuldas-Limbažu apvienotais orķestris un Alūksnes Mūzikas skolas vijolnieku ansamblis.
Katrs orķestris vispirms izpildīja savu programmu atsevišķi, koncerta noslēgumā uz skatuves muzicēja visi orķestri kopā. Kā allaž, arī šogad bija audzēkņi, kuri festivālā piedalījās pirmo reizi, bet koporķestrī bija tādi mūziķi, kas piedalījās 17. reizi. Festivālā, klausoties pārējo dalībnieku priekšnesumus, ikviens guva gan pieredzi, gan jaunas atziņas.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px