25. februārī Ogrē notika 17. Vidzemes jauniešu stīgu orķestru un kamerorķestru festivāls.
Kā katru gadu, festivāla mērķis bija dot audzēkņiem iespēju uzstāties publikai, savstarpēji sadraudzēties un gūt pieredzi. Festivālā piedalījās orķestri no Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas, Valmieras Mūzikas skolas, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas, Krimuldas-Limbažu apvienotais orķestris un Alūksnes Mūzikas skolas vijolnieku ansamblis.
Katrs orķestris vispirms izpildīja savu programmu atsevišķi, koncerta noslēgumā uz skatuves muzicēja visi orķestri kopā. Kā allaž, arī šogad bija audzēkņi, kuri festivālā piedalījās pirmo reizi, bet koporķestrī bija tādi mūziķi, kas piedalījās 17. reizi. Festivālā, klausoties pārējo dalībnieku priekšnesumus, ikviens guva gan pieredzi, gan jaunas atziņas.