Filmu studija „Picture House” vēsta, ka jau svētdien, 3. novembrī, kinoteātros visā Latvijā nonāks ģimenes piedzīvojumu filma „BUM!” (režisores Marta Selecka un Andra Doršs) un sāksies filmas Latvijas tūre.
Filmas pirmizrāde notiks 3. novembrī pulksten 12 kinoteātrī „Forum Cinemas" Rīgā, klātesot filmas komandai un aktieriem. 3. novembrī pulksten 14 filma būs skatāma kinoteātrī „Vidzeme" Madonā, Tirgus ielā 5. Seansa ilgums 1 h 20 min. Biļešu iepriekšpārdošana. Tā ir piedzīvojumu filma, komēdija, domāta visai ģimenei. Ieteicamais vecums: 7+.
Filma „BUM!" vēsta par trīspadsmitgadīgo skeitbordistu Hugo. Pēc nejauša kritiena Hugo iegūst superspējas un kļūst par skolas populārāko puisi, taču slava apdraud viņa draudzību ar labāko draugu Tomu, liekot viņam izvēlēties starp statusu un patiesu draudzību.
Tikšanās ar filmas komandu paredzētas arī citos kinoteātros, bet īpašs seanss Liepājā, kur norisinājās filmēšana, notiks pirmdien, 4. novembrī, pulksten 17 koncertzālē „Lielais Dzintars".
01.11.2024.