4. augustā pulksten 19 Madonas estrādē viesosies jauna, muzikāla un pozitīva vasaras izrāde „Gribu bērnu!", ko tās veidotāji, izrāžu apvienība „Panna", nodēvējuši par juteklisku komēdiju normāliem cilvēkiem jeb demogrāfisko sprādzienu divās daļās.
Izrādes iecere ir radīt pozitīvas emocijas, rosināt sabiedrību aktīvāk iesaistīties demogrāfiskās situācijas uzlabošanā, uzdrošināties pieņemt lēmumus un domāt par labo.
Tautā mīlētie aktieri Ģirts Ķesteris, Maija Doveika, Zane Daudziņa vai Marija Bērziņa un Aldis Siliņš grib vairāk. Kāpēc gan neiesvilināt skatītāju sirdīs patiesas ilgas un emocijas par savstarpējo attiecību dzīvinošo spēku tieši šādam nolūkam veidotajā izrādē – ārpus seriāla „UgunsGrēks" rāmjiem?
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.07.2013.
Autore: ANTRA RIJNIECE, izrāžu apvienības „Panna" producente