25. aprīlī pulksten 19 Madonas kultūras namā būs iespēja tikties ar trim izciliem Latvijas aktieriem (attēlā).
Aleksandrs Gaļins ir viens no ievērojamākajiem mūsdienu krievu dramaturgiem, viņš darbojas arī kā kinoscenārists, režisors un aktieris, bieži pats iestudē savas lugas, kā arī piedalās tajās kā aktieris.
Režisoram Feliksam Deičam, kas pērn tika uzņemts Latvijas teātra Zelta fondā, iestudējot dramaturga izrādi, šī ir atgriešanās pie jau sen sastaptiem tēliem. Aleksandra Gaļina komēdiju „Sauc, es nākšu" (jeb „Sirēna un Viktorija", 1996) pirmo reizi režisors iestudēja 1999. gadā Rīgas Krievu drāmas teātrī.
Šoreiz iestudējuma radošajā komandā iesaistījušies izcili Latvijas teātra mākslas profesionāļi: aktieri Gunta Virkava, Aīda Ozoliņa un Jakovs Rafalsons, komponists Valdis Zilveris.