Haralda Medņa Dziesmusvētku skolā rīt, 24. janvārī, būs iespēja iepazīties ar dejas meditāciju.
Nodarbību, kas ar starpbrīžiem ilgs no pulksten 10 līdz 17, vadīs māsa Diāna Cērmane.
– Tas, kas saista tieši dejas meditācijā, ir iespēja dejot ar visu savu būtību. Izdejot lūgšanu Dievam kustībā, kad dejo ķermenis, dvēsele un gars – tāda iekšēja, cieša vienotība, – atzīst novadniece Ginta Ludberga. – Māsa Diāna māca, lai nedejojam tikai fiziski, bet deju laikā ļaujam Dievam runāt uz mums, uz mūsu sirdīm un domām, par mūsu esību šai laikā. Esmu ļoti pateicīga māsai Diānai, kura brauc no Rīgas vadīt šīs dejas meditācijas, un Dziesmusvētku skolai, kas sirsnīgi uzņem savā namā! No sirds iesaku un novēlu piedzīvot dejas meditāciju kā garīgu praksi ikvienam, kam tuva ir deja.
23.01.2026.