Madonas muzeja izstāžu zālēs kopš 17. septembra skatāma daudzkrāsaina un sievišķīga mākslinieces Anitas Melderes personālizstāde „Satikšanās".
Izstādes ietvaros aicinām 23. oktobrī pulksten 15 uz brīnišķīgu trio „GuRu-M" koncertu.
Klavieru trio (attēlā) sastāvā spēlē Rūdolfs Vanks (klavieres), Marta Spārniņa (vijole) un Guna Šnē (čells). Koncertā skanēs Ludviga van Bēthovena un Dmitrija Šostakoviča mūzika.
Koncerts ar trio „GuRu-M" uzstāšanos ir otrais pasākums, kas iespējams, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta „Svētki „Pilsētā, kurā esi gaidīts!"" finansējumam. Tā ir dāvana muzeja apmeklētājiem pilsētas 90 gadu jubilejā, tādēļ apmeklējums ir bez maksas.
Aicinām izņemt bezmaksas ielūgumus Madonas muzeja izstāžu zālēs!