Šogad aprit gads kopš grupas „Big Al & The Jokers" dibināšanas. Šo zīmīgo pieturpunktu grupa nolēmusi atzīmēt ar koncertu tūri pa Latvijas pilsētām.
Madonas kultūras namā grupu dzirdēsim 22. martā pulksten 19.
Vairāk nekā 10 gadu kolektīvu vienoja nosaukums „Keksi", bet pērn pēc nelielām izmaiņām mūziķi nolēma mainīt grupas nosaukumu – kļuva par „Big Al & The Jokers".
„Big Al & The Jokers" spēlē deviņi mūziķi, un tā ir viena no retajām Latvijas grupām, kas uzstājas tik lielā sastāvā, ar pilnu pūtēju sekciju, padarot iespējamas sarežģītas labāko swing, rhythm'n'blues, rock'n'roll skaņdarbu interpretācijas. Grupas „seja" ir atraktīvais dziedātājs Aļģirds Šuminsks jeb Big Al.
Skatītājus gaida dzīvs, augsti profesionāls un dzīvespriecīgs muzikāls priekšnesums neatkarīgi no vecuma, gaumes un noskaņojuma.
Autore: INESE ELSIŅA