25. septembrī pulksten 16 Ērgļu bibliotēkā savu dzejas grāmatiņu „Sapņi manā kabatā" apmeklētājiem atvērs Evita Gūtmane.
Bibliotēkas telpas piepildīs Evitas sievišķība, miers, harmonija, sirsnība un viņas īpašais acu skatiens, kurā deg viss, ko autore dara.
Evita pārsteidz ar vairākām sava talanta šķautnēm – viņa glezno, veido no māla, raksta dzeju un dzied.
Tikšanās laikā ar dzejas interesentiem autore parasti ļauj izvēlēties un nolasīt dzejoļus no savas grāmatiņas arī klātesošajiem. Bibliotēka dāvinājumā saņem viņas grāmatu, par ko tālāk var priecāties un to lasīt vietējie cilvēki, dzejas cienītāji.
Grāmatas „Sapņi manā kabatā" noslēdzošajā dzejolī Evita Gūtmane raksta: „Uzrakstot grāmatu, tu vairs neesi izplūdis stāvs, kas mēmi smaida un nesaprot, ko gaida."
23.09.2020.