Svētdien, 14. februārī, kad atzīmējam Svētā Valentīna dienu jeb Visu mīlētāju dienu, Madonas novada pašvaldības ēkā notiks koncerts, ko tiešsaistē varēsim uzdāvināt katrs sev.
– Gada visromantiskākajā dienā – 14. februārī – ar lielu prieku virtuālā minikoncertā atgriezīšos savā dzimtajā pilsētā – Madonā. Kontekstā ar ārkārtējo situāciju koncerts būs kā maza „izlaušanās" no ikdienas, kurā tik daudz no ierastā nav atļauts gan jums kā klausītājam, gan man kā mūziķim, – vēsta novadnieks Mārcis Auziņš.
– Ticu, ka, summējoties īpaši izvēlētai un simboliskai koncerta vietai, kurā Madonā koncerti līdz šim nav notikuši, un ģitārmūzikas melodijām, kas izvēlētas tieši šim pasākumam par godu, kopā ar klausītāju kaut uz brīdi būsim citā – mīlētāju – dimensijā. Būs arī kāds dzejas noslēpumā tīts pārsteigums, aicinu tikties 14. februārī pulksten 18.
Koncertu piedāvā kompānija „Forte Productions" sadarbībā ar Madonas kultūras namu un Madonas novada pašvaldību. Koncertam var pievienoties ManaMadona Youtube kanālā.
12.02.2021.