Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Ģeniāla mūzika teicamā izpildījumā

Redakcija

Autors • 05.12.2012.

Ģeniāla mūzika teicamā izpildījumā
Burtu lielums

„Bravo, bravo, maestro!"- tā koncerta noslēgumā gribējās uzsaukt diriģentam Mārtiņam Bergam, kas atkal un atkal no jauna apliecināja sevi kā talantīgu, dziļi domājošu diriģentu.

s mūzikas skolas direktoru Mārtiņu Bergu, kura vadībā Jēkabpils tautas namā izskanēja V. A. Mocarta „Rekviēms", ieskandinot Kārļa Ozola 7. starptautisko konkursu „Jaunais trompetists". Lai iedvesmotu un atbalstītu Mārtiņu Bergu, ar lielo autobusu Jēkabpilī bija ieradušies koncerta klausītāji no Madonas.
„Rekviēma" izpildošais sastāvs – ļoti spēcīgs. Valsts Akadēmiskais koris „Latvija", gados jaunu cilvēku sastāvā, kurā sazīmēju trīs Madonas mūzikas skolas absolventus: Ingu Lisovsku soprānos, Valdi Tomsonu tenoros, Zigmāru Grasi basos. Zigmārs ir arī kora oktāvists, retas, viszemākās balss īpašnieks. Pavadījumu atskaņoja Jēkabpils kamerorķestris. Kora un kamerorķestra skanējums bija perfekts. Tembrāli skaisti un saliedēti izskanēja arī operas solistu kvartets (Inga Šļubovska – soprāns, Baiba Berķe – mecosoprāns, Viesturs Jansons – tenors, Krišjānis Norvelis – bass). Vēlreiz pārliecinājāmies, ka Mocarts ir lielisks kvartetu meistars.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.12.2012.

Autore: INGRĪDA GAILĪTE,
direktora vietniece J. Norviļa Madonas mūzikas skolā

SANDIJAS VEIPAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px