Ar Madonas novada pašvaldības atbalstu jau ceturto reizi „Latvijas šlāgerkanāls" aicina uz grandiozāko šlāgerfestivālu Latvijā – „Zelta šlāgeris 2014".
26. jūlijā Madonas estrādē notiks ceturtais populārās mūzikas festivāls „Zelta šlāgeris", kurā uzstāsies 30 kantri un šlāgermūzikas grupas, kā arī dažādi populārās mūzikas izpildītāji: „Galaktika", „Apvedceļš", „Sestā jūdze", Normunds Rutulis, Ineta Rudzīte, Žoržs Siksna, Liene Šomase, „Tērvete", „Baltie lāči", „Ginc un Es", Gunārs Meijers, „Dobeles zemessargi", Kaspars Markševics, „Zvaigžņu lietus" un daudzi citi.
Kā īpašie viesi pēc ilgāku gadu pārtraukuma nakts ballē uz skatuves kāps leģendārā pilsētas kapela „Bumerangs".
Jau tradicionāli pasākumu vadīs atraktīvais aktieris un šlāgermūzikas eksperts Guntis Skrastiņš.
Atbalstot festivāla aktīvākos apmeklētājus, organizatori arī šogad piedāvā ekskluzīvu iespēju Madonas un apkārtnes iedzīvotājiem laikus iegādāties biļetes uz festivālu „Zelta šlāgeris" par īpaši zemām cenām. Pirmās 500 biļetes tiks tirgotas tikai par 4 eiro, pēc tam to cena sasniegs 6 līdz 8 eiro.
Pasteidzieties un iegādājieties biļetes uz festivālu „Zelta šlāgeris" par 4 eiro Madonas kinoteātra „Vidzeme" kasē no 21. marta!
Uz tikšanos 26. jūlijā Madonas estrādē 4. festivālā „Zelta šlāgeris"!
FESTIVĀLA ORGANIZATORI