13. jūlijā pulksten 17 Cesvaines evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks unikāls ērģeļmūzikas koncerts.
Koncertā piedalīsies ērģeļu duets Riga Organum Duo. Ērģeļu duets Riga Organum Duo šovasar koncertēs piecos Latvijas dievnamos: Cesvainē, Saulkrastos, Slokā, Rūjienā un Jelgavā. Koncertcikla ietvaros tiks atskaņoti augstā mākslinieciskā līmenī ērģeļu duetam rakstīti oriģināldarbi, arī latviešu komponistu pirmatskaņojumi. Riga Organum Duo ir apvienojušās divas jaunas un atraktīvas ērģelnieces Diāna Jaunzeme un Ilona Birģele. Mūziķes jau sevi pierādījušas, atskaņojot neskaitāmas ērģeļu solo programmas, kā arī krājušas pieredzi, sadarbojoties ar talantīgiem mūziķiem Latvijā un ārpus tās. Koncerta repertuārā ir iekļauta Latvijā vēl nedzirdēta oriģināla ērģeļmūzika, kas komponēta ērģelēm četrrocīgi un četrkājīgi, tādējādi parādot ērģeļu plašās iespējas un instrumenta daudzveidību.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.07.2013.
Autore: DAIGA MATROZE,
Cesvaines ev. lut. draudzes ērģelniece